Adapter Remote IO
Adapter Remote IO

URB-TCP Adapter komunikacyjny

Adapter do modułów I/O - URB-TCP

URB-TCP
Unitronics
9 szt.

Cena

1 371,45 zł 1115.00 zł netto
1115 netto
Darmowa dostawa!
Brutto
Ilość

UniStream® Remote I/O - Nowa linia rozwiązań firmy Unitronics - Remote I/O rozszerza zasięg UniStream, wielokrotnie nagradzanej serii sterowników PLC + HMI. Składa się z adaptera zdalnego I/O opartego na sieci Ethernet oraz szerokiej gamy modułów zdalnych wejść / wyjść, z których każda oferuje inną konfigurację analogowych i cyfrowych wejść / wyjść oraz wkrótce moduły temperaturowe.


Dodatkowe informacje:
• Zakres temperatur pracy -40 ° C do 70 ° C
• Wąskie moduły - tylko 12 mm
• Obsługa modułów analogowych z 16-bitową rozdzielczością
• Możliwość podłączenia do 63 modułów I/O
• Zdalna konfiguracja z wykorzystaniem oprogramowania UniLogic

Każdy adapter zawiera dwa porty Ethernet; dzięki temu użytkownicy mogą łączyć adapter z kontrolerem, a następnie łączyć w łańcuchy, aby obsłużyć do 8 adapterów na kontroler, co pozwoli zwiększyć całkowitą liczbę operacji we/wy obsługiwanych przez pojedynczy system UniStream.Konfiguracja I/O jest bardzo prosta - użytkownicy po prostu przeciągają i upuszczają wybrany moduł, aby dodać go do konfiguracji sprzętowej w UniLogic, środowisku programistycznym All-in-One.
UniStream Remote I / O są potężnym dodatkiem do serii UniStream, która obsługuje Industry 4.0 za pośrednictwem takich funkcji, jak MQTT, VNC, FTP, serwer sieci Web, wiadomości e-mail i wiadomości tekstowe oraz klienta SQL. Inne zalety to automatycznie dostrojony PID, rejestracja danych, tabele danych i przepisy, próbkowanie danych wyświetlane za pomocą wbudowanych trendów i wskaźników, alarmów, haseł wielopoziomowych, wideo + RTSP i komunikacji typu "plug & play" dla CANopen, CAN Layer2, MODBUS , EtherNet / IP i więcej.Standardowa polityka firmy Unitronics w zakresie obsługi klienta - bez ukrytych kosztów i poziomów. Wszelkie oprogramowanie, narzędzia i wsparcie - w tym członkostwo w Forum społecznościowym firmy Unitronics - są dostarczane bez dodatkowych opłat

URB-TCP
9 szt.

Zobacz także